Ubercart Product Power Tools (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Cost
is: Kostnaður

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Update
is: Uppfæra

en: Length
is: Lengd

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Stock
is: Lagerstaða

en: Clone
is: Klóna

en: List price
is: Listaverð
