Ubercart Product Power Tools (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Update
sr: Ажурирање
