RCCPagos Payment for Ubercart (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Continue
hu: Folytatás

en: Payment method
hu: Fizetési mód

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: @count day | @count days
hu[0]: @count nap
hu[1]: @count nap

en: Interest
hu: Érdeklődési kör
