RCCPagos Payment for Ubercart (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Continue
ja: 継続

en: Payment method
ja: 決済方法

en: Mastercard
ja: マスターカード

en: American Express
ja: アメリカンエクスプレス

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Visa
ja: VISA
