RCCPagos Payment for Ubercart (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Continue
ru: Продолжить

en: Payment method
ru: Способ оплаты

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: @count day | @count days
ru[0]: @count день
ru[1]: @count дня
ru[2]: @count дней

en: Installments
ru: Заплатить по частям
