RCCPagos Payment for Ubercart (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Continue
uk: Продовжити

en: Payment method
uk: Спосіб оплати

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Invalid card
uk: Некоректна картка

en: @count day | @count days
uk[0]: @count день
uk[1]: @count дні
uk[2]: @count днів

en: Naranja
uk: Апельсин
