UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha1) - en to af translation catalogue (33 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Subscribers
af: Intekenare

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Overview
af: Oorsig

en: Date
af: Datum

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: User
af: Gebruiker

en: Options
af: Opsies

en: Active
af: Aktief

en: Filter
af: Filtreer

en: Price
af: Prys

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Other
af: Ander

en: Role
af: Rol

en: Order
af: Bestelling

en: Product
af: Produk

en: Products
af: Produkte

en: Account
af: Rekening
