UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (48 entries)

en: Next
bg: Още

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Overview
bg: Обзор

en: Date
bg: Дата

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: None
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: remove
bg: Премахване

en: Total
bg: Общо

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Options
bg: Параметри

en: Active
bg: Активен

en: Filter
bg: Филтър

en: Price
bg: Цена

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Other
bg: Други

en: Role
bg: Роля

en: Order
bg: Поръчка

en: Expired
bg: Изтекли

en: unlimited
bg: неограничен

en: Product
bg: Продукт

en: Products
bg: Продукти

en: Interval
bg: Интервал

en: Order ID
bg: Поръчка №

en: Subscription
bg: Абонамент

en: A payment has been accepted.
bg: Плащането е прието.

en: Account
bg: Акаунт

en: Enter the owner name as it appears on the card.
bg: Въведете името на собственика, както е на картата.

en: The credit card type did not pass validation.
bg: Типа на кредитната карта не е валиден.

en: uc_payment
bg: uc_плащане

en: You have denied the customer's payment.
bg: Отказали сте плащането на клиента.

en: PayPal has reversed a payment!
bg: PayPal плащането е неуспешно!

en: The authorization has been voided.
bg: Потвърждението е анулирано.

en: Apply to order
bg: Приложи към поръчката

en: view order
bg: виж поръчката
