UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Next
br: Da heul

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Update
br: Hizivadenn

en: Filter
br: Sil
