UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (38 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Subscribers
eu: Harpidetuak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Date
eu: Data

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: remove
eu: ezabatu

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Check
eu: Egiaztatu

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Options
eu: Aukerak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Other
eu: Bestea

en: Role
eu: Rol

en: Order
eu: Ordena

en: Date/Time
eu: Data/Ordua

en: Left
eu: Ezkerra

en: Interval
eu: Bitartea

en: Account
eu: Kontua

en: Save order
eu: Eskaria gorde
