UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (18 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Date
fil: Petsa

en: Message
fil: Mensahe

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Update
fil: Gawing bago

en: Active
fil: Aktibo

en: Filter
fil: Salain

en: Unlimited
fil: Walang hangganan

en: Account
fil: Akawnt
