UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Subscribers
hy: Բաժանորդներ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Role
hy: Դեր

en: Left
hy: Ձախ
