UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (46 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Subscribers
is: Áskrifendur

en: Cancel
is: Hætta við

en: Overview
is: Yfirlit

en: Date
is: Dagsetning

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: None
is: Engin

en: Message
is: Skilaboð

en: Weight
is: Vægi

en: Link
is: Hlekkur

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Update
is: Uppfæra

en: remove
is: fjarlægja

en: URL
is: vefslóð

en: Total
is: Samtals

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Check
is: Athuga

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Options
is: Möguleikar

en: Active
is: Virkt

en: Filter
is: Sía

en: Price
is: Verð

en: Amount
is: Upphæð

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: Role
is: Hlutverk

en: Order
is: Pöntun

en: Date/Time
is: Dagsetning/Tími

en: Left
is: Vinstri

en: Product
is: Vara

en: Billing address
is: Heimilisfang greiðanda

en: Products
is: Vörur

en: Account
is: Aðgangur

en: Credit card
is: Kreditkort

en: Save order
is: Vista pöntun

en: Order @order_id
is: Pöntun @order_id

en: Order @order_id - @sku
is: Pöntun @order_id - @sku
