UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (30 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Overview
jv: Sekilas

en: Date
jv: Tanggal

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: None
jv: Nihil

en: Message
jv: Pesen

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Options
jv: Opsi

en: Active
jv: Aktif

en: Filter
jv: Saring

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Other
jv: Liyané

en: Role
jv: Parāgā

en: Order
jv: Urutan

en: Left
jv: Kiwa

en: Account
jv: Akun

en: Save order
jv: Simpen urutan
