UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Overview
kk: Шолу

en: Date
kk: Датасы

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Active
kk: Белсенді

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Other
kk: Басқа

en: Account
kk: Есеп
