UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (30 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Active
ku: چالاکە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Other
ku: هیتر

en: Role
ku: ڕۆل

en: Order
ku: ڕیز

en: Left
ku: چەپ

en: Account
ku: هەژمار

en: Save order
ku: پاشەکەوتکردنی ڕیز
