UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Account
lo: ບັນຊີ
