UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (98 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Subscribers
lt: Prenumeratoriai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Date
lt: Data

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: remove
lt: pašalinti

en: Total
lt: Iš viso

en: User
lt: Narys

en: Check
lt: Čekis

en: User ID
lt: Nario ID

en: Options
lt: Nustatymai

en: Active
lt: Aktyvus

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Price
lt: Kaina

en: Amount
lt: Suma

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Other
lt: Kiti

en: Role
lt: Rolė

en: Order
lt: Tvarka

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: unlimited
lt: neribotas

en: Left
lt: Kairė

en: Credit card details
lt: Kredito kortelės duomenys

en: Product
lt: Prekė

en: Billing address
lt: Mokėtojo adresas

en: Products
lt: Prekės

en: Interval
lt: Intervalas

en: day(s)
lt: diena

en: week(s)
lt: savaitė

en: month(s)
lt: mėnesis

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: A payment has been accepted.
lt: Mokėjimas priimtas

en: year(s)
lt: metai

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Account
lt: Paskyra

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
lt: Balansas yra mažiau arba lygų $0.00.

en: Save order
lt: Išsaugoti užsakymą

en: ARB payment reported for order @order_id: <pre>@post</pre>
lt: ARB mokėjimo įspėjimas užsakymui @order_id: <pre>@post</pre>

en: Product @sku has invalid interval settings for Authorize.Net - @length @unit
lt: Prekės @sku neteisingai nustatytas intervalas Authorize.Net - @length @unit

en: Order @order_id
lt: Užsakymas @order_id

en: Order @order_id - @sku
lt: Užsakymas @order_id - @sku

en: Authorize.Net: Recurring fee for @model failed.<br />@error - @text
lt: Authorize.Net: Pasikartojantis mokėjimas už @model nepavyko.<br>@error - @text

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id cancellation failed.<br />@error - @text
lt: Authorize.Net: Prenumeratos @subscription_id atšaukimas nepavyko.<br>@error - @text

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id cancelled.
lt: Authorize.Net: Prenumerata @subscription_id atšaukta.

en: This action cannot be undone and may result in the termination of subscription services.
lt: Šis veiksmas negali būti atšauktas ir gali būti prenumeruojamų paslaugų nutraukimo priežastis.

en: Enter the owner name as it appears on the card.
lt: Įveskite kreditinės kortelės savininko vardą

en: You have entered an invalid credit card number.
lt: Įvedėte klaidingą kreditinės kortelės numerį.

en: The start date you entered is invalid.
lt: Įvedėte klaidingą pradžios datą

en: The credit card you entered has expired.
lt: Įvestos kreditinės kortelės galiojimo laikas pasibaigęs.

en: The issue number you entered is invalid.
lt: Numeris įvestas klaidingas.

en: You have entered an invalid CVV number.
lt: Įvedėte klaidingą CVV numerį

en: You must enter the issuing bank for that card.
lt: Turite įvesti banko leidimas šiai kreditinei kortelei.

en: The credit card type did not pass validation.
lt: Kreditinės kortelės tipas negalioja

en: Unable to connect to CyberSource via SOAP.
lt: Neįmanoma susieti CyberSource per SOAP.

en: We apologize for the delay, but we are unable to process your credit card at this time. Please <a href="!url">contact sales</a> to complete your order.
lt: Atsiprašome už užlaikymą, bet šiuo metu negalime priimti kreditinės kortelės. Prašome <a href="!url">susiekit su pardavėjai</a>, kad atlikti užsakymą.

en: <b>CyberSource profile created.</b><br /><b>Subscription ID:</b> @id
lt: <b>CyberSource profilis sukurtas.</b><br><b>Prenumeratos ID:</b> @id

en: <b>Attempt to create CyberSource profile failed.</b><br /><b>Reason:</b> @code
lt: <b>Bandymas sukurti CyberSource profilį nepavyko.</b><br><b>Priežastis:</b> @code

en: IPN attempted with invalid order ID.
lt: IPN bandymas su klaidingu užsakymo ID.

en: IPN attempted for non-existent order.
lt: IPN bandymas neegzistuojančiam užsakymui.

en: PayPal has cancelled the reversal and returned !amount !currency to your account.
lt: PayPal atšaukė pakeitimus ir grąžino  !amount !currency į jūsų sąskaita.

en: You have denied the customer's payment.
lt: Jūs atsisakėte kliento mokėjimo.

en: The authorization has failed and cannot be captured.
lt: Leidimas nesugebėjo ir negali būti fiksuojamos.

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
lt: Kliento mokėjimo bandymas  iš banko sąskaitą nepavyko.

en: Payment is pending at PayPal: @reason
lt: Mokėjimas laukaimas PayPal: @reason

en: PayPal has reversed a payment!
lt: PayPal mokėjima gavo!

en: Payment has been reversed by PayPal: @reason
lt: Mokėjimas buvo panaikintas per PayPal: @reason

en: The authorization has been voided.
lt: Leidimas buvo anuliuotas.

en: IPN transaction failed verification.
lt: IPN sandorio nepavyko patvirtinti.

en: An IPN transaction failed verification for this order.
lt: IPN sandoris nepraėjo patikrinimo šiam užsakymui.

en: Apply to order
lt: Taikyti užsakymui

en: If the order is not shippable.
lt: Jei užsakymas nepristatytas.

en: Update the order status to Completed.
lt: Atnaujinti užsakymo būseną į Atlikta.

en: view order
lt: peržiūrėti užsakymą

en: Payment of @amount @currency submitted through PayPal.
lt: Mokėjimas @amount @currency pateiktas per PayPal.

en: PayPal IPN reported a payment of @amount @currency.
lt: PayPal IPN pranešė apie mokėjimą @amount @currency.

en: IPN failed with HTTP error @error, code @code.
lt: IPN nepavyko su HTTP klaida @error, kodas @code.

en: Order @order_id at !store
lt: Užsakymas @order_id iš !store

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
lt: Bandymas išsiųsti laišką @email dėl @order_id užsakymo nepavyko.

en: Unexpected acknowledgement status: @status
lt: Netikėta patvirtinimo būsena: @status
