UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (42 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Date
oc: Data

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: None
oc: Pas cap

en: Message
oc: Messatge

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: remove
oc: suprimir

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Check
oc: Verificar

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Options
oc: Opcions

en: Active
oc: Actiu

en: Filter
oc: Filtrar

en: Amount
oc: Montant

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Other
oc: Autre

en: Role
oc: Ròtle

en: Order
oc: Òrdre

en: Date/Time
oc: Data/Ora

en: unlimited
oc: illimitat

en: Left
oc: Esquèrra

en: Product
oc: Produit

en: day(s)
oc: jorn(s)

en: week(s)
oc: setmana(s)

en: month(s)
oc: mes(es)

en: year(s)
oc: an(s)

en: Account
oc: Compte

en: Save order
oc: Desa l'ordre
