UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (26 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Overview
ur: جائزہ

en: Date
ur: تاریخ

en: Daily
ur: روزانہ

en: Weekly
ur: ہفتہ وار

en: Monthly
ur: ماہانہ

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Message
ur: پیغام

en: Weight
ur: وزن

en: Link
ur: ربط

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Update
ur: تجدید

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Active
ur: فعال

en: Filter
ur: فلٹر

en: Unlimited
ur: لامحدود
