UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha2) - en to el translation catalogue (66 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: None
el: Κανένα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: remove
el: αφαίρεση

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: User
el: Χρήστης

en: Check
el: Επιταγή

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Options
el: Επιλογές

en: Active
el: Ενεργό

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Price
el: Tιμή

en: Customer
el: Πελάτης

en: Amount
el: Ποσό

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Other
el: Άλλο

en: Role
el: Ρόλος

en: Order
el: Σειρά

en: Date/Time
el: Ημερομηνία/'Ωρα

en: unlimited
el: Απεριόριστο

en: Left
el: Αριστερά

en: Credit card details
el: Λεπτομέρειες πιστωτικής κάρτας

en: Product
el: Προϊόν

en: Billing address
el: Διεύθυνση χρέωσης

en: Products
el: Προϊόντα

en: Interval
el: Περίοδος

en: day(s)
el: ημέρα(ες)

en: week(s)
el: εβδομάδα(ες)

en: month(s)
el: μήνας(ες)

en: Yearly
el: Ετήσια

en: Order ID
el: ID παραγγελίας

en: A payment has been accepted.
el: Μια πληρωμή έγινε δεκτή.

en: Purchase date
el: Ημερομηνία αγοράς

en: year(s)
el: έτος(οι)

en: Account
el: Λογαριασμός

en: Notification
el: Ενημέρωση

en: Credit card
el: Πιστωτική κάρτα

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
el: Αν το υπόλοιπο είναι μικρότερο ή ίσο του 0.00€

en: Save order
el: Αποθήκευση με αυτή τη σειρά

en: Test Gateway
el: Δίαυλος Δοκιμών (Test Gateway)

en: Order @order_id
el: Παραγγελία @order_id

en: Order @order_id - @sku
el: Παραγγελία @order_id - @sku

en: You have entered an invalid credit card number.
el: Έχετε εισάγει έναν μη έγκυρο αριθμό πιστωτικής κάρτας.

en: The credit card type did not pass validation.
el: Ο τύπος της πιστωτικής κάρτας δεν πέρασε τον έλεγχο επικύρωσης.

en: Update the order status to Completed.
el: Άλλαξε την κατάσταση της παραγγελίας σε "Ολοκληρωμένη".

en: view order
el: προβολή παραγγελίας

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
el: Η απόπειρα αποστολής του email @email που αφορά την παραγγελία @order_id απέτυχε.

en: view own recurring fees
el: προβολή δικών τους recurring fees
