UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha2) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо
