UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (30 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Subscribers
mn: Захиалагчид

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Date
mn: Огноо

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: remove
mn: устгах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Order
mn: Дараалал

en: Left
mn: Зүүн
