UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha2) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Date
os: Датæ

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн
