UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (27 entries)

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Date
ps: نيټه

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Active
ps: فعال

en: Filter
ps: چاڼ

en: Other
ps: نور

en: Role
ps: ونډه

en: Order
ps: اوډون

en: Left
ps: کيڼ

en: Save order
ps: اوډون خوندي کول
