UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha2) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: User
se: Geavaheaddji

en: Order
se: Diŋgo

en: Account
se: konto
