UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (27 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Overview
sl: Pregled

en: Date
sl: Datum

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: User
sl: Uporabnik

en: Options
sl: Možnosti

en: Active
sl: Aktiven

en: Price
sl: Cena

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Order
sl: Vrstni red

en: Account
sl: Račun
