UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Overview
sq: Panorama

en: Date
sq: Data

en: Message
sq: Mesazhi

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: Active
sq: Aktiv

en: Filter
sq: Filtri

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Other
sq: Tjetër

en: Account
sq: Profili
