UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Date
ta: திகதி

en: Message
ta: தகவல்

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Unlimited
ta: வரையறையற்றது
