UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (26 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: None
ug: يوق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Other
ug: باشقا

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Date/Time
ug: چېسلا-ۋاقىت

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش
