UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Date
ast: Data

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: None
ast: Nengún

en: Message
ast: Mensax

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Options
ast: Opciones

en: Active
ast: Activu

en: Filter
ast: Filtru

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Other
ast: Otru

en: Role
ast: Rol

en: Order
ast: Orde

en: Left
ast: Izquierda
