UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha3) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Date
az: Tarix

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Options
az: Seçimlər

en: Active
az: Aktiv

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Other
az: Digər

en: Role
az: Rollar

en: unlimited
az: limitsiz

en: Left
az: Sol
