UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (45 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Subscribers
hr: Pretplatnici

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Overview
hr: Pregled

en: Date
hr: Datum

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: None
hr: Nema

en: Message
hr: Poruka

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Total
hr: Ukupno

en: User
hr: Korisnik

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Options
hr: Opcije

en: Active
hr: Aktivno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Price
hr: Cijena

en: Customer
hr: Kupac

en: Amount
hr: Iznos

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Other
hr: Ostalo

en: Role
hr: Uloga

en: Order
hr: Redoslijed

en: Remaining
hr: Preostalo

en: Date/Time
hr: Nadnevak/Vrijeme

en: Left
hr: Lijevo

en: Product
hr: Proizvod

en: Products
hr: Proizvodi

en: Cancelled
hr: Otkazan

en: Account
hr: Račun

en: Save order
hr: Spremi poredak

en: COD
hr: Plaćanje po dostavi, uplatnicom na banci ili pošti.

en: Recurring fees
hr: Pretplata

en: Next charge
hr: Sljedeća uplata
