UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Date
ka: თარიღი

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Name
ka: სახელი

en: Update
ka: განახლება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Active
ka: აქტიური

en: Extensions
ka: გაფართოებები

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Other
ka: სხვა

en: Role
ka: როლი

en: Left
ka: მარცხნივ
