UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (39 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Overview
nn: Oversikt

en: Date
nn: Dato

en: None
nn: Ingen

en: Message
nn: Melding

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: remove
nn: fjern

en: User
nn: Brukar

en: Active
nn: Aktiv

en: Filter
nn: Filtrer

en: Price
nn: Pris

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Other
nn: Andre

en: Role
nn: Rolle

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Date/Time
nn: Dato/Klokkelsett

en: Credit card details
nn: Opplysningar om kredittkortet

en: Product
nn: Vare

en: Products
nn: Varer

en: day(s)
nn: dag(ar)

en: week(s)
nn: veke(r)

en: year(s)
nn: år

en: Account
nn: Konto

en: Credit card
nn: Kredittkort

en: Order @order_id
nn: Bestilling @order_id

en: Order @order_id - @sku
nn: Bestilling @order_id-@sku

en: This action cannot be undone and may result in the termination of subscription services.
nn: Handlinga kan ikkje gjerast om, og kan føre til avslutting av abonnement.

en: Enter the owner name as it appears on the card.
nn: Skriv inn namnet til eigaren slik det står på kortet.
