UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (19 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ
