UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (24 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Subscribers
sr: Претплатници

en: Cancel
sr: Поништи

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: User ID
sr: ID корисника

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Price
sr: Цена

en: Role
sr: Улога

en: Order
sr: Редослед

en: Save order
sr: Сачувај редослед
