UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Subscribers
da: Abonnementer

en: Actions
da: Handlinger

en: Overview
da: Overblik

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: None
da: Ingen

en: Other
da: Anden

en: Expired
da: Udløbet

en: unlimited
da: ubegrænset

en: Account
da: Konto
