UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha2) - en to am translation catalogue (23 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Account
am: መለያ
