UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (43 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Subscribers
ar: المشتركين

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Date
ar: التاريخ

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: None
ar: لا شيء

en: Message
ar: الرسالة

en: Weight
ar: الوزن

en: Link
ar: رابط

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Update
ar: تحديث

en: remove
ar: إزالة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Total
ar: المجموع

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Options
ar: الخيارات

en: Active
ar: نشط

en: Filter
ar: انتقاء

en: Price
ar: السعر

en: Amount
ar: المبلغ

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Other
ar: آخر

en: Role
ar: الدور

en: Order
ar: الترتيب

en: unlimited
ar: غير محدود

en: Left
ar: اليسار

en: Product
ar: المنتج

en: Products
ar: المنتجات

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب

en: Account
ar: الحساب

en: Save order
ar: حفظ الترتيب
