UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha3) - en to be translation catalogue (41 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Subscribers
be: Падпісанты

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Overview
be: Агляд

en: Date
be: Дата

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: remove
be: выдаленне

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Options
be: Налады

en: Active
be: Актыўна

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Other
be: Іншыя

en: Role
be: Роля

en: Order
be: Парадак

en: Date/Time
be: Дата/Час

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: unlimited
be: неабмежавана

en: Left
be: Злева

en: Interval
be: Інтэрвал

en: Account
be: Акаўнт

en: Save order
be: Захаваць парадак
