UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (62 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Subscribers
ca: Subscriptors

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Overview
ca: Resum

en: Date
ca: Data

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: remove
ca: elimina

en: User
ca: Usuari

en: Check
ca: Comprova

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Options
ca: Opcions

en: Active
ca: Actiu

en: Filter
ca: Filtra

en: Price
ca: Preu

en: Amount
ca: Import

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Other
ca: Altres

en: Role
ca: Rol

en: Order
ca: Ordre

en: Date/Time
ca: Data/Hora

en: Expired
ca: Caducat

en: unlimited
ca: il·limitat

en: Left
ca: Esquerra

en: Credit card details
ca: Detalls de la targeta de crèdit

en: Recurring products
ca: Productes recurrents

en: Product
ca: Producte

en: Billing address
ca: Adreça de facturació

en: Products
ca: Productes

en: day(s)
ca: dia(es)

en: week(s)
ca: setmana(es)

en: month(s)
ca: mes(os)

en: Return
ca: Retorna

en: Yearly
ca: Anualment

en: Order ID
ca: ID comanda

en: Subscription
ca: Subscripció

en: year(s)
ca: any(s)

en: Cancelled
ca: S'ha cancel·lat

en: Account
ca: Compte

en: Notification
ca: Notificació

en: Credit card
ca: Targeta de crèdit

en: Save order
ca: Desa l'ordre

en: COD
ca: Contra reembossament

en: Test Gateway
ca: Passarel·la de prova

en: Order @order_id
ca: Comanda @order_id

en: Order @order_id - @sku
ca: Comanda @order_id - @sku

en: Apply to order
ca: Aplica a la comanda

en: @num_days days
ca: @num_days dies
