UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (23 entries)

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Subscribers
ml: സബ്സ്ക്രൈബർമാർ

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Daily
ml: ദിവസേന

en: Weekly
ml: പ്രതിവാര

en: Monthly
ml: പ്രതിമാസ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം
