UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Date
ne: मिति

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: URL
ne: यूआरएल

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Active
ne: सक्रिय

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Left
ne: बाँया

en: Account
ne: खाता
