UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (143 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Subscribers
nl: Abonnees

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Overview
nl: Overzicht

en: Date
nl: Datum

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: None
nl: Geen

en: Message
nl: Bericht

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Update
nl: Bijwerken

en: remove
nl: verwijderen

en: Total
nl: Totaal

en: User
nl: Gebruiker

en: Check
nl: Controleer

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Options
nl: Opties

en: Active
nl: Actief

en: Price
nl: Prijs

en: Customer
nl: Klant

en: Amount
nl: Bedrag

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Other
nl: Andere

en: Role
nl: Rol

en: Order
nl: Volgorde

en: Remaining
nl: Resterend

en: Date/Time
nl: Datum/tijd

en: Expired
nl: Vervallen

en: unlimited
nl: ongelimiteerd

en: Left
nl: Links

en: Credit card details
nl: Creditcardgegevens

en: Billing address
nl: Factuuradres

en: Products
nl: Producten

en: day(s)
nl: dag(en)

en: week(s)
nl: we(e)k(en)

en: month(s)
nl: maand(en)

en: Return
nl: Terugkeren

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Order ID
nl: Bestelling-ID

en: Subscription
nl: Inschrijving

en: A payment has been accepted.
nl: Een betaling is geaccepteerd.

en: Purchase date
nl: Aankoopdatum

en: year(s)
nl: ja(a)r(en)

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Organic Group
nl: Organische groep

en: Notification
nl: Melding

en: Credit card
nl: Creditcard

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
nl: Als het saldo lager is dan of gelijk aan $ 0,00.

en: Save order
nl: Volgorde bewaren

en: COD
nl: Contant bij levering

en: ARB payment reported for order @order_id: <pre>@post</pre>
nl: ARB betaling vastgelegd voor bestelling @order_id: <pre>@post</pre>

en: Product @sku has invalid interval settings for Authorize.Net - @length @unit
nl: Product @sku heeft ongeldige instelling voor Authorize.Net - @length @unit

en: Order @order_id
nl: Bestelling @order_id

en: Order @order_id - @sku
nl: Bestelling @order_id - @sku

en: Authorize.Net: Recurring fee for @model failed.<br />@error - @text
nl: Authorize.net: Terugkerende kosten voor @model mislukt.<br />@error - @text

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id cancellation failed.<br />@error - @text
nl: Authorize.Net: Abonnement @subscription_id annulering mislukt<br />@error - @text

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id cancelled.
nl: Authorize.Net: Abonnement @subscription_id geannuleerd.

en: This action cannot be undone and may result in the termination of subscription services.
nl: Deze wijziging kan niet worden teruggedraaid en kan leiden tot beëindiging van abonnementsdienst.

en: Enter the owner name as it appears on the card.
nl: Vul de eigenaarsnaam in, zoals deze voorkomt op de kaart.

en: You have entered an invalid credit card number.
nl: U hebt een ongeldig kaartnummer opgegeven.

en: The start date you entered is invalid.
nl: De startdatum die u heeft ingevuld is niet geldig.

en: The credit card you entered has expired.
nl: De vervaldatum van de creditcard die u heeft ingevoerd is verlopen.

en: The issue number you entered is invalid.
nl: Het uitgiftenummer dat u heeft ingevoerd is niet geldig.

en: You have entered an invalid CVV number.
nl: U hebt een ongeldige CVC code ingegeven.

en: You must enter the issuing bank for that card.
nl: Voer de bankverstrekker van deze kaart in.

en: The credit card type did not pass validation.
nl: Het credit card type is niet juist.

en: Unable to connect to CyberSource via SOAP.
nl: Er kon geen verbinding worden gemaakt naar CyberSource via SOAP.

en: We apologize for the delay, but we are unable to process your credit card at this time. Please <a href="!url">contact sales</a> to complete your order.
nl: Onze excuses voor de vertraging, maar we kunnen uw credit-card momenteel niet verwerken. U kunt contact opnemen met onze <a href="!url">klantenservice</a> om uw order af te ronden.

en: <b>CyberSource profile created.</b><br /><b>Subscription ID:</b> @id
nl: <b>CyberSource-profiel aangemaakt.</b><br /><b>Abonneenummer:</b> @id

en: <b>Attempt to create CyberSource profile failed.</b><br /><b>Reason:</b> @code
nl: <b>Er kon geen CyberSource-profiel worden aangemaakt.</b><br /><b>Reden:</b> @code

en: IPN attempted with invalid order ID.
nl: IPN-poging met fout bestelling-ID.

en: IPN attempted for non-existent order.
nl: IPN-poging voor niet bestaande bestelling.

en: PayPal has cancelled the reversal and returned !amount !currency to your account.
nl: PayPal heeft de terugboeking geannuleerd en !amount !currency naar uw account geretourneerd.

en: PayPal transaction ID: @txn_id
nl: PayPal transactiecode: @txn_id

en: You have denied the customer's payment.
nl: U heeft de betaling van de klant geweigerd.

en: The authorization has failed and cannot be captured.
nl: De autorisatie is mis gegaan en kan niet worden vastgelegd.

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
nl: De betaalpoging van een klant via bank is niet voltooid.

en: Payment is pending at PayPal: @reason
nl: Betaling staat in de wachtrij bij PayPal: @reason

en: PayPal has reversed a payment!
nl: PayPal heeft uw betaling geretourneerd!

en: Payment has been reversed by PayPal: @reason
nl: PayPal heeft de betaling teruggedraaid: @reason

en: The authorization has been voided.
nl: De autorisatie is vermeden.

en: IPN transaction failed verification.
nl: IPN-transactie-verificatie niet gelukt.

en: An IPN transaction failed verification for this order.
nl: Een IPN transactie voor deze bestelling kan niet geverifieerd worden.

en: Recurring fees
nl: Terugkerende kosten

en: View the recurring fees on your orders.
nl: Bekijk de terugkerende kosten op uw bestellingen

en: This action will not be available after any fees are successfully processed.<br /><b>Important:</b> You must verify that the credit card information is correct before processing the fees!
nl: Deze actie is niet beschikbaar nadat kosten met succes zijn verwerkt.<br /><b>Belangrijk:</b> U moet controleren of de creditcardgegevens juist zijn voordat u kosten verwerkt.

en: Your order cannot be completed, because we could not process your recurring payment. Please review your payment details and contact us to complete your order if the problem persists.
nl: Uw order kan niet voltooid worden, aangezien we uw terugkerende bijdrage niet konden verwerken. Gelieve uw betalingsdetails opnieuw na te zien en ons te contacteren om uw order af te handelen mocht het probleem niet opgelost raken.

en: Recurring fee
nl: Terugkerende kosten

en: Select the applicable product model/SKU for this fee.
nl: Kies het model- of artikelnummer van toepassing voor deze bijdrage

en: Recurring fee amount
nl: Bedrag van de terugkerende kosten

en: Charge this amount each billing period.<br />The product price is still charged at checkout.
nl: Reken dit bedrage aan elke betalingstermijn.<br />De prijs van het product wordt nog steeds aangerekend bij het uitchecken.

en: Initial charge
nl: Initiële bijdrage

en: Regular interval
nl: Geregeld interval

en: Specify the length of the billing period for this fee.
nl: Specifieer de lengte van de betalingstermijn voor deze bijdrage.

en: Number of billing periods
nl: Aantal betalingstermijnen

en: Specify how many times the recurring fee will be charged.
nl: Specifieer hoeveel keer de terugkerende kosten gerekend zal worden.

en: Only positive whole number values are accepted for the number of billing periods.
nl: Slechts positieven gehele getallen worden geaccepteerd als aantal factuurperioden.

en: this product
nl: dit product

en: Valid payment methods for orders with recurring fees
nl: Toegelaten betalingswijzen voor orders met terugkerende betalingen

en: Only selected payment methods will be available for customers purchasing products with recurring fees.<br/>It is up to you to make sure your chosen handler is compatible with the payment methods you select.<br />For example, the uc_recurring handler is only compatible with the Credit Card payment method.
nl: Allen de geselecteerde betalingswijzes zullen beschikbaar zijn voor een klant die producten koopt met terugkerende kosten.<br />Het is aan u om zeker te zijn dat de gekozen handeling compatibel is met de betalingswijzen die u selecteert.<br />Bij voorbeeld, de uc_recurring handeling is enkel compatible met de Credit Card betalingswijze.

en: Attempt to process recurring fees during checkout.
nl: Probeer gedurende het uitchecken de terugkerende betalingen te verwerken.

en: If not selected, you must have an alternate way of processing fees.<br />With the default handler, this is only possible in credit card debug mode.
nl: U moet een alternatieve manier hebben om betalingen te verwerken indien deze eigenschap niet is geselecteerd.<br />Met de standaard handler is dit alleen mogelijk in debugmodus voor creditcards.

en: Action to take if a recurring fee fails to process during checkout
nl: Te ondernemen actie als terugkerende betaling niet verwerkt kan worden bij het uitchecken

en: Regardless of your selection, an admin comment will report the failure.<br/><strong>Note:</strong> Even if you select the first option, checkout will complete if another payment has already been captured.
nl: Onafhankelijk van uw keuze, zal de fout worden gerapporteerd.<br /><strong>Let op: </strong>Ook als u de eerste optie selecteert, zal het uitchecken worden voltooid als er een andere betaling werd ontvangen.

en: Return a failed message and do not complete checkout.
nl: Geef een foutboodschap en vervolledig het uitchecken niet.

en: Return a failed message but complete checkout.
nl: Geef een foutboodschap maar vervolledig het uitchecken.

en: Show no message and complete checkout.
nl: Geef geen foutboodschap en vervolledig het uitchecken.

en: Next charge
nl: Volgende kosten

en: The recurring fee has been cancelled.
nl: Repeterende betaling is geannuleerd.

en: Fee ID
nl: Bijdrage ID

en: Are you sure you want to charge the customer !amount at this time?
nl: Bent u zeker dat u op dit moment de klant !amount wil aanrekenen?

en: Recurring fee @fee charged successfully.
nl: Repeterende betaling @fee succesvol geïnd.

en: Attempt to charge recurring fee @fee failed.
nl: Innen repeterende betaling @fee mislukt.

en: Charge this amount each billing period.
nl: Reken deze bijdrage elke betalingstermijn aan.

en: Remaining billing periods
nl: Resterende betalingstermijnen

en: Modify the length of the billing period for this fee. Changing this value will reset the timer for the next charge. You can also charge the fee manually to collect payment ahead of time and reset the interval.
nl: Verander de lengte van de betalingstermijn voor deze bijdrage. Het veranderen van de waarde zal de timer voor de volgende afrekening resetten. U kunt ook de bijdrage handmatig in rekening brengen voor eht einde van de inkassoperiode.

en: Reset the next charge timer upon form submission using the specified interval.
nl: Stel de timer voor de volgende afrekening opnieuw in volgens het opgegeven interval wanneer dit formulier verzonden wordt.

en: Recurring fee payment.
nl: Betaling van terugkerende kosten.

en: order !order_id
nl: bestelling !order_id

en: administer recurring fees
nl: Beheer terugkerende betalingen

en: Apply to order
nl: Pas toe op bestelling

en: The order ID.
nl: Het bestelling-ID

en: User: none
nl: Gebruiker: geen

en: User: !name
nl: Gebruiker: !name

en: If the order is not shippable.
nl: Indien de bestelling niet verzendbaar is.

en: Update the order status to Completed.
nl: Status van de bestelling bijwerken naar Afgerond.

en: view order
nl: bestelling bekijken

en: Payment of @amount @currency submitted through PayPal.
nl: Betaling van @currency @amount ingevoerd via PayPal.

en: PayPal IPN reported a payment of @amount @currency.
nl: PayPal IPN meldt een betaling van @currency @amount.

en: IPN failed with HTTP error @error, code @code.
nl: IPN mislukt met HTTP error @error, code @code.

en: Order @order_id at !store
nl: Bestelling @order_id bij !store

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
nl: Poging om @email te e-mailen over mislukte bestelling @order_id.

en: Recurring
nl: Terugkerend

en: Creation Date
nl: Aanmaakdatum
