UC Recurring Payments and Subscriptions (7.x-2.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (68 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Subscribers
pl: Członkowie

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Overview
pl: Przegląd

en: Date
pl: Data

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: None
pl: Brak

en: Message
pl: Wiadomość

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: remove
pl: usuń

en: Total
pl: Razem

en: User
pl: Użytkownik

en: Check
pl: Sprawdź

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Options
pl: Opcje

en: Active
pl: Aktywne

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: Filter
pl: Filtr

en: Price
pl: Cena

en: Customer
pl: Klient

en: Amount
pl: Ilość

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Other
pl: Inne

en: Role
pl: Rola

en: Order
pl: Kolejność

en: Remaining
pl: Pozostało

en: Date/Time
pl: Data/godzina

en: Expired
pl: Przedawnione

en: unlimited
pl: nieograniczony

en: Left
pl: Lewo

en: Credit card details
pl: Szczegóły karty kredytowej

en: Product
pl: Produkt

en: Billing address
pl: Adres płatności

en: Products
pl: Produkty

en: Interval
pl: Interwał

en: Yearly
pl: Rocznie

en: Order ID
pl: ID zamówienia

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: A payment has been accepted.
pl: Płatność została zaakceptowana.

en: Purchase date
pl: Data zakupu

en: Cancelled
pl: Anulowany

en: Account
pl: Konto

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Credit card
pl: Karta kredytowa

en: Save order
pl: Zapisz kolejność

en: COD
pl: Za pobraniem

en: Test Gateway
pl: Bramka testowa

en: Order @order_id
pl: Zamówienie @order_id

en: Order @order_id - @sku
pl: Zamówienie @order_id - @sku

en: Enter the owner name as it appears on the card.
pl: Wpisz nazwę posiadacza jaka jest widoczna na karcie.

en: You have entered an invalid credit card number.
pl: Podano nieprawidłowy numer karty kredytowej.

en: The start date you entered is invalid.
pl: Podana data początkowa jest nieprawidłowa.

en: The credit card you entered has expired.
pl: Podana karta kredytowa jest nieważna.

en: You have entered an invalid CVV number.
pl: Podany numer CVV jest nieprawidłowy.

en: view order
pl: zobacz zamówienie

en: Creation Date
pl: Data utworzenia
