Ubercart Restrict Qty (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Defaults
da: Standarder

en: Lifetime
da: Levetid

en: Restrict Qty
da: Begræns Antal

en: Any
da: Nogen

en: The ID of the product feature this is attached to.
da: ID på produktkarakteristikken som dette er knyttet til.

en: The ID of the node this role feature is attached to.
da: ID på indholdselementet som denne rollekarakteristik er knyttet til.

en: The product model.
da: Produktmodellen.
