Ubercart Restrict Qty (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Type
es: Tipo

en: SKU
es: Código SKU

en: Defaults
es: Predefinidos

en: Lifetime
es: Periodo de vida

en: Restrict Qty
es: Limitar Cantidad

en: Any
es: Cualquiera

en: The ID of the product feature this is attached to.
es: El ID de la característica del producto a la que está vinculado.

en: The ID of the node this role feature is attached to.
es: El ID del nodo al que está vinculada esta característica de rol.

en: The product model.
es: El modelo del producto.
