Ubercart Restrict Qty (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Type
uk: Тип

en: SKU
uk: Артикул

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Lifetime
uk: Час життя

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Any
uk: Байдуже

en: The product model.
uk: Модель продукта
