Ubercart Restrict Qty (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Type
cs: Typ

en: SKU
cs: Kód zboží

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Lifetime
cs: Životnost

en: Any
cs: Libovolný
